Dziesięć najlepszych darmowych aplikacji na Androida


Jedną z najbardziej logicznych i użytecznych grup aplikacji są aplikacje informacyjne na Androida. Po prostu ma sens mieć jedną lub więcej z tych bezpłatnych aplikacji w telefonie, aby móc otrzymywać wiadomości, kiedy chcesz. Zazwyczaj wszystkie większe źródła wiadomości udostępniają swoje aplikacje za darmo, co sprawia, że ​​te bezpłatne aplikacje informacyjne są jeszcze większym wyzwaniem. To pozostawia każdemu jedną ważną decyzję do podjęcia: którą (które) pobrać. Drugą kwestią, którą powinieneś również rozważyć, jest to, czy chcesz mieć aplikację z wiadomościami lokalnymi. Ponownie, prawie zawsze można je pobrać bezpłatnie; jednak ich jakość jest bardzo zróżnicowana i tak naprawdę jest to kwestia dotycząca poszczególnych rynków. Oczywiście im większy rynek, tym lepsze powinny być ich aplikacje z wiadomościami na Androida i ten sposób myślenia zwykle się sprawdza.

Jeśli chodzi o to, które z wielu bezpłatnych aplikacji z wiadomościami na Androida można pobrać, jedynym sposobem, aby się tego dowiedzieć, jest dowiedzieć się o nich więcej. Oto kilka informacji o peryferiach na temat 10 najlepszych aplikacji z wiadomościami na Androida:

Fox News
Podobnie jak kanał telewizyjny i programowanie, ta bezpłatna aplikacja na Androida ma tendencję do dostarczania wiadomości z bardziej konserwatywnego punktu widzenia i spektrum. FOX News zapewnia użytkownikom najnowsze wiadomości i aktualizacje od osób stojących za FOX News Network. Możesz kontrolować liczbę kanałów i rodzaj otrzymywanych wiadomości!

Widżet Tech Buzz
Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o technologii, w tym wszelkie wiadomości dotyczące systemu operacyjnego Android, gier i gadżetów mobilnych? Jeśli tak, ta bezpłatna aplikacja z wiadomościami na Androida jest odpowiednią aplikacją dla Ciebie.

Phandroid
To kolejna aplikacja dostarczająca wiadomości na temat niszy technologii mobilnych. Ten jest bardziej wyspecjalizowany w dostarczaniu informacji, wiadomości i plotek na temat najnowszych systemów operacyjnych Android i Android Market.

Czytnik wiadomości Pulse
Ta aplikacja z wiadomościami na Androida w zasadzie sprawi, że będziesz chciał coraz częściej korzystać z telefonu z Androidem w celu zbierania informacji o wiadomościach. Jego celem jest ułatwienie i wydajniejsze czytanie ulubionych źródeł wiadomości. Pobiera ulubione witryny z wiadomościami, oddziela je i porządkuje w zupełnie inny wygląd, który jest łatwiejszy do czytania i przeglądania. To naprawdę świetna aplikacja.

NYTimes na telefon z Androidem
To jedna z aplikacji, o których nie trzeba nic mówić.
If you adored this article and you would certainly such as to receive even more info concerning ciekawe informacje kindly visit our own site.
Pochodzi z jednego z najbardziej zaufanych i popularnych źródeł wiadomości na świecie. Teraz możesz czytać słynne artykuły z NY TIMES bez płacenia za gazetę!

Mobilny punkt dostępu
Jest to jedna z ulubionych bezpłatnych aplikacji z wiadomościami na Androida dla dziesiątek tysięcy użytkowników. AP Mobile zapewnia wyłączny dostęp do wszystkich kanałów informacyjnych Associated Press – tego samego źródła, które dostarcza wiadomości do wszystkich serwisów informacyjnych na całym świecie.

wiadomości BBC
Ta aplikacja dostarcza najnowsze nagłówki z jednego z najbardziej zaufanych źródeł wiadomości na świecie. Jest bardzo kompaktowy i wygodny; Dzięki BBC News na telefonie z Androidem już nigdy nie przegapisz ważnego wydarzenia ze świata.

Ekspresowe wiadomości
Express News, jedna z najbardziej opłacalnych bezpłatnych aplikacji z wiadomościami na Androida, zapewnia natychmiastowy dostęp do ponad 300 dostawców wiadomości na całym świecie. . Od AFP i Associated Press do bardziej lokalnych źródeł, takich jak Canadian Press. Ta lista jest długa i jest świetna dla tych, którzy lubią otrzymywać wiadomości z wielu źródeł.

USA DZIŚ
Oficjalna aplikacja USA Today jest zdecydowanie jedną z najlepszych darmowych aplikacji informacyjnych na Androida. Otrzymuj najnowsze wiadomości (bieżące wydarzenia, sport, pogoda, społeczeństwo i inne) z jednej ze światowych gazet w Stanach Zjednoczonych

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *